Komunikat w związku z zapisami

Dziękujemy za olbrzymie zainteresowanie Maratonem! Przerosło ono nasze najśmielsze oczekiwania. Efekty Waszych zgłoszeń odnaleźć możecie w dziale „Lista startowa”.

W związku z faktem, że na liście rezerwowych mamy dużo chętnych, przypominamy, że zgodnie z regulaminem osoby znajdujące się na liście startowej mają obowiązek w przeciągu 7 dni dokonania wpłaty wpisowego i opłaty noclegowej (również za nocleg w namiocie!), pod rygorem skreślenia z listy. Obowiązek ten będzie rygorystycznie przestrzegany, a liczy się termin zaksięgowania wpłaty na koncie. Osoby, które znajdują się na liście rezerwowej prosimy o niewpłacanie wpisowego oraz opłaty noclegowej. W przypadku zwolnienia się miejsca, lub przyznania dzikiej karty otrzymają stosowną wiadomość na podany adres e-mail.

Wszystkie osoby, które zapisały się na nocleg, załapały się na miejsca pod dachem. Osoby, które przez pomyłkę wybrały opcję „brak noclegu”, w chwili obecnej nie mają nic zagwarantowane. Być może pojedyncze miejsca się zwolnią – wówczas będziemy się kontaktować z takimi osobami i oferować nocleg. Trzeba się jednak nastawić na znalezienie noclegu na własną rękę w innym miejscu lub na nocleg w namiocie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *